Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja dłoni
Pielęgnacja stóp
Stylizacja rzęs i brwi
A+ R A-

Pielęgnacja dłoni

Manicure - zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci.

Manicure biologiczny - polega na usuwaniu skórek za pomocą drewnianego patyczka oraz specjalnych preparatów bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci i wmasowaniu w dłonie kremu nawilżającego. Manicure jest odpowiednio przygotowany do pomalowania paznokci odżywką bądź lakierem.

Manicure kombinowany - polega na usuwaniu skórek za pomocą frezarki oraz cążek, opiłowaniu paznokci i nadanie im odpowiedniego kształtu, wyrównanie płytki paznokcia za pomocą bloku polerskiego zakończone zamknięciem łusek paznokcia polerką wygładzającą, wmasowaniu kremu nawilżającego. Paznokcie przygotowane są do nałożenia odżywki bądź lakieru.

Manicure japoński - polega na przygotowaniu skorek za pomocą frezarki oraz wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami(głownie krzemionką) w naturalną płytkę paznokcia oraz naniesieniu na nią warstwy pudru zabezpieczającego. Manicure ten sprawia, że paznokcie są idealnie gładkie i ładnie się błyszczą. Efekt widoczny jest od razu.

Manicure hybrydowy - to trwała alternatywa dla zwykłego lakieru. Wykorzystuje się do niego specjalnego preparatu utwardzanego pod lampą UV. Nie da się go usunąć tradycyjnym zmywaczem do paznokci, lecz za pomocą specjalnego płynu. Nie ściera się, nie traci połysku i koloru. Utrzymuje się nawet do 3 tygodni.

Manicure french - to klasyczny i elegancki sposób malowania paznokci. Polega na nałożeniu na końcówki paznokcia lakieru białego , natomiast reszta płytki malowana jest na kolor delikatnego różu, mleczny lub beżowy.

Stylizacja żelem oraz akrylożelem
Wygląd dłoni i paznokci w dużym stopniu wpływa na to jak nas postrzega otoczenie. Jest też ważnym czynnikiem , który wpływa na nasze samopoczucie i pewność siebie. Stylizacja żelem należy do najbardziej powszechnych technik stylizacji paznokci. Metoda ta polega na wzmocnieniu naturalnej płytki paznokcia bądź przedłużaniu płytki za pomocą szablonu. Zabieg rozpoczynamy od przygotowania płytki paznokcia, zwiększenia jej przyczepności do żelu UV, odpychamy maksymalnie skórki, wycinając zbędne. Nakładamy żel formułując odpowiedni kształt, utwardzając w lampie UV, po czym nakładamy lakier bądź hybrydę zdobiąc np. techniką NailArt. Wystylizowane żelem paznokcie służą nam do 3-4 tygodni po czym możemy je uzupełnić zmieniając designe.

< >

Stylizacja brwi

Stylizacja rzęs

Zabiegi

ul. Wyspiańskiego 2/80

39-400 Tarnobrzeg

tel. 885 199 119