Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja dłoni
Pielęgnacja stóp
Stylizacja rzęs i brwi
A+ R A-

Pielęgnacja stóp

Pedicure to nie tylko ładne paznokcie, ale też gładkie stopy i pięty. Regularne ścieranie naskórka, piłowanie paznokci i nawilżanie skóry pomaga utrzymać stopy w doskonałej kondycji. Pedicure wykonuje się najlepiej co 3-4 tygodni . Dzięki częstym zabiegom unikniemy żółtych pięt, narośniętych zrogowaciałym naskórkiem, wrastania paznokci, oraz zarastania skórek . Piękne, wypielęgnowane stopy możemy bez obaw pokazywać w klapkach i sandałach.

Zabieg obejmuje:

  • - moczenie i masaż stóp w kąpieli solno- ziołowej
  • - oczyszczenie skórek i zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki lub patyczka i cążek
  • - opiłowywanie paznokci pilnikiem
  • - nawilżanie i masaż stóp
  • - paznokcie przygotowane są do nałożenia odzywki bądź lakieru

 

Pedicure kosmetyczny zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Pedicure leczniczy zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Pedicure biologiczny polega na usuwaniu skórek za pomocą drewnianego patyczka oraz specjalnych preparatów bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci i wmasowaniu w stopy kremu nawilżającego. Manicure jest odpowiednio przygotowany do pomalowania paznokci odżywką bądź lakierem.

Pedicure hybrydowy to trwała alternatywa dla zwykłego lakieru. Wykorzystuje się do niego specjalnego preparatu utwardzanego pod lampą UV. Nie da się go usunąć tradycyjnym zmywaczem do paznokci, lecz za pomocą specjalnego płynu. Nie ściera się, nie traci połysku i koloru. Utrzymuje się nawet do 3 tygodni.

Pedicure french to klasyczny i elegancki sposób malowania paznokci. Polega na nałożeniu na końcówki paznokcia lakieru białego, natomiast reszta płytki malowana jest na kolor delikatnego różu, mleczny lub beżowy.

< >

Stylizacja brwi

Stylizacja rzęs

Zabiegi

ul. Wyspiańskiego 2/80

39-400 Tarnobrzeg

tel. 885 199 119