Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja dłoni
Pielęgnacja stóp
Stylizacja rzęs i brwi
A+ R A-

Stylizacja rzęs

Zabieg przedłużania rzęs daje niesamowite efekty. Rzęsy są wyraźnie dłuższe i grubsze, przez co spojrzenie nabiera wyrazistości. Nieustannie wyglądasz zjawiskowo, wcześnie rano, późno wieczorem, po prostu zawsze i wszędzie. Ponadto, brak malowania syntetycznych rzęs sprawia, że masz więcej czasu na swoje małe przyjemności.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobieramy i stylizujemy na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, podkreślamy rzęsy, otwieramy optycznie oko, wydłużamy kąciki oczu. Rzęsy syntetyczne przyklejamy do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełniamy na pozostałych. Przed wykonaniem zagęszczania rzęs wykonujemy próbę sprawdzenia ewentualnej reakcji alergicznej- próbę wykonujemy na przynajmniej dzień,dwa dni przed wykonaniem zabiegu w całości.

Czy zagęszczanie rzęs niszczy rzęsy naturalne?
Prawidłowe przedłużanie rzęs nie może mieć większego wpływu na jakość rzęs naturalnych. Warunkiem jest dobry materiał używany do zabiegu przedłużania rzęs i niewielkie obciążenie, jakie się na nie nakłada. Ważna jest również pielęgnacja rzęs po zabiegu. Przedłużanie, zagęszczanie, stylizowanie rzęs nie ma wpływu na wypadanie naturalnych - one wypadną w swoim czasie. Zabieg wykonany przez osobę niekompetentną może skutkować poważnym uszkodzeniem rzęs i ich okolic. Oprócz posklejanych, połamanych rzęs mogą utworzyć się dziury, a wtedy rzęsy nie odrosną już nigdy.

Jak często należy uzupełniać rzęsy?
Powtarzalność zabiegu związana jest z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Ponieważ naturalne rzęsy wypadają, a na ich miejsce rosną nowe, dlatego należy systematycznie uzupełniać sztuczne rzęsy. Dlatego zabieg należy powtarzać co 3 - 4 tygodnie.

Jakie są przeciwwskazania do przedłużania rzęs?
Głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest brak własnych rzęs, do których nie można przykleić sztucznych. Dodatkowo, osoby o wyjątkowo małej cierpliwości nie powinny decydować się na przedłużanie rzęs. Cały zabieg trwa kilka godzin (ok. 2 godzin) i wymaga leżenia w bezruchu. Wszelkie stany zapalne oczu i okolic oczu oraz zapalenia wirusowe, jaska i zaćma wykluczają przeprowadzenie zabiegu.

Więcej w tej kategorii: « Wizaż Stylizacja brwi »
< >

Stylizacja brwi

Stylizacja rzęs

Zabiegi

ul. Wyspiańskiego 2/80

39-400 Tarnobrzeg

tel. 885 199 119